Ürünlerimiz

Pferd

Pferd (9)

Pferd Eğeler

200 yılı aşkın süredir, PFERD eğeleri dünya çapında yüksek kaliteli takımlar olarak tanınmaktadır. Bir takım üreticisi olarak uzun yılların getirdiği tecrübeler PFERD eğelerinin istikrarlı gelişimini sağlamıştır. Endüstri ve el işleri için uygulamaya yönelik eğe şekilleri ve kesimleri yüksek ekonomik değerler sağlamaktadır. Uzun süreli kullanımdan sonra dahi, PFERD eğeleri yüksek talaş kaldırma oranlarına ulaşmakta ve harika yüzey kalitesi sunmaktadırlar.

Pferd Çapak Alma Frezeleri

PFERD takımları en yüksek kalite standartlarına uyumlu olarak üretilmektedir. Geniş ürün yelpazesi her uygulama için en iyi takımı sunmaktadır. Olağan üstü kalite, uzun takım ömrü ve harika talaş kaldırma kabiliyeti çeşitli malzemelerde harika sonuçlar ortaya çıkararak ekonomik çalışma imkanı sağlar.

Pferd Saplı Taşlar

PFERD saplı taşları, en yüksek kalite standartlarına göre geliştirilmekte, üretilmekte ve test edilmektedir. Araştırma ve geliştirme, üretimde kullanılan makineler ve üretim süreçlerinin devamlı olarak gözlenmesi PFERD ürünlerinin yüksek kalitesini garanti etmektedir.

Pferd Hassas Taşlama ve Parlatma Takımları

PFERD hassas taşlama ve parlatma takımları, en yuksek kalite standartlarına gore geliştirilmekte, uretilmekte ve test edilmektedir. Araştırma ve geliştirme, uretimde kullanılan makineler ve uretim sureclerinin devamlı olarak gozlenmesi PFERD urunlerinin yuksek kalitesini garanti etmektedir.

Pferd Elmas ve CBN Takımlar

Yüzey tamamlama ve malzemelerin kesimi için verimli takımların kullanılması bir çok endüstri ve uygulama için maliyet verimliliği açısından önemli bir faktördür. Süper aşındırıcılı elmas ve CBN (kübik bor nitrit) bazı malzemeler ve uygulamalar için geleneksel aşındıcılara göre maliyet verimli çözümler sunar.

Pferd Çapak Alma ve Kesme Taşları

PFERD taşlama ve kesme taşları, en yuksek kalite standartlarına gore geliştirilmiş, uretilmiş ve test edilmiştir. Gercekleştirilen kapsamlı calışmalar PFERD urunlerinin kalitesini garantilemektedir. Yuksek kalite standartlarına ek olarak, sağlık guvenlik ve ergonomi onemli rol oynamaktadır.

Pferd Sabit Tezgah Kesme Taşları

PFERD sabit tezgah kesme taşları, en yuksek kalite standartlarına gore geliştirilmekte, uretilmekte ve test edilmektedir. Araştırma ve geliştirme, uretimde kullanılan makineler ve uretim sureclerinin devamlı olarak gozlenmesi PFERD urunlerinin yuksek kalitesini garanti etmektedir.

Pferd Endüstriyel Fırçalar

PFERD endüstriyel tel fırçaları yüzey işleme için kaliteli takımlardır. PFERD çeşitli malzemelerin profesyonelce işlenmesi ve uygulamalar için geniş kapsamlı yüksek kaliteli tel fırçalar sunmaktadır. PFERD ürün yelpazesi içerisinde her tür malzeme üzerindeki tüm fırça uygulamalarınız ve işleme problemleri için en iyi fırçayı bulabilirsiniz.

Pferd Elektrikli ve Havalı El Aletleri

PFERD yuksek performans takımlarının kullanımı ve doğru secilmiş bir makine ideal sonuclar ile en ekonomik calışma koşullarını sağlar. PFERD urun yelpazesi manuel uygulamalar icin taşlama, frezeleme, fırcalama, kesme ve parlatma takımları icermektedir. PFERD yuzey tamamlama ve malzemelerin kesimi icin takımlar ve bu takımlar icin ozel olarak tasarlanan makineleri tek kaynaktan sunan bir kac uretici firmadan birisidir. Geniş urun yelpazesi her turlu calışma koşulları icin en iyi cozumu sunan havalı, elektrikli makineler ve esnek şaftlı makinelerden oluşmaktadır.

Joomla Templates by Joomla51.com