Ürünlerimiz

 

 

KODU YARDIMCI ÜRÜNLER AMBALAJ  
ETERNA 3000 Tüm metaller için, yeni jenerasyon kesme ve işleme sıvısı, bakteri üretmez, koku yapmaz. Yüksek soğutma kapasitesi ve temizleme gücü.Suda% 2 oranında kullanılabilir.Her çeşit su sertliği için uygundur.Aletlerin ömrünü uzatır.Yağ giderme işlemlerini ortadan kaldırır. 5 Lt.
20 Lt.
200 Lt.
NEOLUBE PLASTIKOL T2 Zor uygulamalar için düşük viskoziteli, mineral bazlı, yüksek basınç kesme yağı. Metallar, alüminyum ve alaşımları, yarı sert çelikler, sert çelikler, çok sert çelikler, paslanmaz çelikler.
Delme, diş açma, kılavuz çekme, kesme…
450 ml.
5  Lt
20 Lt.
200 Lt.
STARCOUP MM NEOLUBE HC 2000 İşlemesi zor tüm metaller için sentetik bazlı, yüksek viskoziteli kesme yağı, Alüminyum ve alaşımları, bakır ve alaşımları, yarı sert çelikler, sert ve çok sert çelikler,
paslanmaz çelikler. Kalıpta kabartma, bükme, kıvırma, çekme… 
CFC Free
450 ml.
650 ml.
5 Lt.
VAPOL V403 ALX Sıvama yağı. Yüzeyde yağ tabakası bırakır.
Aşırı basınç altındaki çelik, bakır alaşımların şekillendirilimesini sağlar…
5 Lt.
200 Lt.
DETECT B DETECT 1000 Tüm gazlar için kaçak tespit spreyi. Jelleştirilmiş pas önleyici. Bağlantılar, tanklar, manometreler, boru sistemleri vb… 650 ml.
SD 4 NEUTRALENE SD Kuru hava temizleyici. Elektronik, ölçüm ve laboratuar ekipmanları, optik cihazların temizlenmesi.   CFC Free 650 ml.
DETERNET
500

BIOCLEAN HP
Üniversal temizleme köpüğü. Motor bloklarının temizliği, klavye temziliği, endüstriyel kazan temizliği, hayvansal ve bitkisel yağlar, alüminyum ve paslanmaz temizliği, makine parça temizliği.. CFC Free 650 ml.
DETERNET HP BIOCLEAN
AL HP
Su bazlı, genel amaçlı yağ çozücü. İdeal karışım 1/10' dur. 5 Lt.
20 Lt.
GOLDSTONE EL TEMİZLEME Cildi derinlemesine temizler.Tüm boya çeşitleri katı-sıvı yağlı,zift,katran,vernik,tutkal gibi inatçı ve yapışkan kirliliği cilde zarar vermeden temizler. 0,5 Kg.
3 Kg.

 

Joomla Templates by Joomla51.com