Telefon: 0 236 233 76 23
5307 Sk. No:113/A Manisa

Manisa Endüstri Hakkımızda

 

Manisa Endüstri Hakkımızda

Hakkımızda;

Firmamız 2007 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuş, 2008 yılında İzmir’de şubemiz açılmıştır. Yıllar içerisinde Manisa ve İzmir içerisinde daha büyük mağazalarda hizmet vermeye devam etmiştir. Günümüzde, Manisa Merkez ve İzmir Şube satış mağazaları, İzmir teknik servis, İzmir ve Manisa depolarıyla birlikte 15 araçlık sevkiyat filosu, Türkiye’nin her bölgesine dağılmış 2000’in üzerinde müşteri portföyü ve her bir platformda rekabeti hedef alan e-Ticaret departmanı ile teknik hırdavat malzemeleri ve bağlantı elemanları olarak 50.000 çeşit ürünün üzerinde faaliyetine ve her gün daha da büyümeye devam etmektedir. Rekabetçi fiyat ortamını ticaret etiklerine uyarak; sürekli Ar-Ge, Kalite ve Üretim standartları konusunda bölgesinin en iyi tedarikçi firmalarından biri olmuştur.

VİZYONUMUZ Manisa Endüstri, sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır. Hızlı teslimat, ürün kalitesi ve konusunda uzman personeli ile siz değerli müşterilerimizi “iş ortağı” olarak görüp “Müşteri ile Birlikte Büyüme” politikasını ilke edinmiştir "Kalitede Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

MANİSA ENDUSTRİ, bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp, ürün veya hizmetin faturalandırılmasına kadar geçen süreç içerisinde, tüm hizmet ve faaliyetlerini hatasız ve bir defada doğru olarak yaparak kendi bölgesindeki her zaman tercih edilen,aranan ve güvenilen bir firma olacaktır.

MİSYONUMUZ · · Kendi Bölgesindeki, Satıcıların, Orta Ölçekli Sanayinin ve Organize Sanayi bölgesinin tüm Hırdavat ve Endüstriyel Malzeme ihtiyaçlarını karşılamak… · Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak · Müşterilerimizin, çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak · Amaçlarımızı ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek · Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak · Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak… · Fiyat ve hizmette fark yaratmak

HEDEFİMİZ Öncelikli hedefimiz, hizmette farklılık yaratmaktır. Ve daima ileriyi görerek kendimizi çağın koşullarına ve teknolojisine göre yetiştirmek ve müşterilerimize bu doğrultuda hizmet verebilmek için büyümek ve Türkiye’de Konusunda Lider Firma olabilmektir…

Hakkımızda

MANİSA ENDÜSTRİ MALZEMELERİ SAN VE A.Ş

JV Twitter

İrtibat

Adres: 5307 sok. NO:113/A K.E.S.S (Elginkan Vakfı Yanı) Merkez/ MANİSA
Tel: 0236 233 76 23 Fax: 0236 233 77 61